• skúsenosti
  • garancie
  • vlastný systém
  • odmeňovanie

Prečo spolupracovať s nami pri hľadaní zamestnancov?

Vaše potreby riešime podľa Vašich požiadaviek – Rýchlo a Profesionálne.

Zamestnávatelia

Naše služby

Dočasné pridelenie zamestnanca

Naša spoločnosť má licenciu agentúry dočasného zamestnávania a vďaka tomu môže ponúkať dočasné pridelenie zamestnanca našim zákazníkom. Ide o rýchle a efektívne riešenie pre klienta, ktorý chce prispôsobiť vlastnú pracovnú silu a jej nákladovú efektivitu. Na základe špecifikácie od klienta vieme zabezpečiť vyškolených pracovníkov na odborné práce na Slovensku a v krajinách EÚ. Máme pre Vás ponuky zodpovedajúce Vašim požiadavkám. Okrem internej databázy získanej naším pôsobením na trhu, spolupracujeme pri hľadaní vhodných zamestnancov s najvýznamnejšími printovými a elektronickými médiami.

Zamestnanci na požičanie

Zamestnanci na požičanie je služba poskytovaná zamestnávateľom či súkromným osobám, u ktorých sa vyskytla nutnosť sezónnych prác, ale i tým, ktorí disponujú pracovnými miestami nemožnými z hľadiska efektivity trvalo obsadiť pracovníkom na TPP. Tento spôsob zamestnávania šetrí Váš čas a personálne náklady. Výhodami tejto služby je riešenie výkyvov v objeme pracovných síl bez nutnosti meniť stav kmeňových zamestnancov a zabezpečenie brigádnikov počas nárazových období.

Recruitment

Ak potrebujete pracovné posily, ale nemáte čas na výberové konania, obráťte sa na Nás. Postaráme sa o hľadanie a výber vhodných kandidátov za Vás. Pri našej práci uplatňujeme rozsiahle databázové vyhľadávanie, inzerciu i kontakty na sociálnej sieti. Vy si zadáte svoje požiadavky, ako sú kvalifikácia či prax a my za Vás vyhľadáme vhodných uchádzačov. Zorganizujeme výberové konania, ktoré môžu okrem ústneho pohovoru obsahovať i testy či praktické úlohy. Zo všetkých uchádzačov pre Vás vyberieme tých najzaujímavejších a Vy si následne vyberiete toho, ktorý Vám bude vyhovovať najviac.

1

Etiketovanie a balenie výrobkov

Ponúkame zabezpečenie pracovníkov na etiketovanie a olepovanie výrobkov ako aj balenie výrobkov. V rámci našich služieb ponúkame dočasné, alebo dlhodobé pridelenie zamestnanca na potrebnú pozíciu do Vašej prevádzky.

Mám záujem

2

Upratovanie

Ponúkame komplexné zabezpečenie upratovacích a čistiacich prác a garantujeme profesionálny a odborný prístup. Používame kvalitné čistiace prostriedky, moderné technológie a strojové vybavenie. Popri štandardnom a pravidelnom upratovaní poskytujeme široké spektrum špeciálnych čistiacich prác ako napríklad kompletné čistenie objektov po stavebných a rekonštrukčných prácach, umývanie okien a sklenených častí, výškové a horolezecké práce – umývanie okien a fasád, čistenie, montáž a údržba technológií, upratovanie počas kultúrnych a športových podujatí alebo napríklad aj strojové tepovanie kobercov, stoličiek, sedacích súprav suchou a mokrou metódou.

Mám záujem

Naše výhody

Rozsiahla databáza zamestnancov
Tvoríme efektívne a cenovo dostupné riešenia
Sme k dispozícii 24/7
Poskytujeme len zamestnancov, ktorí vyhovujú Vašim požiadavkám
S klientmi komunikujeme jasne a otvorene.
Mám záujem o spoluprácu